Strona Główna » Komputery » Inne - Internet » Najlepsze narzędzia on-line, które ułatwią Ci pracę

Najlepsze narzędzia on-line, które ułatwią Ci pracę

to nie tylko zabawa, oglądanie filmów na Youtube, śledzenie blogów oraz korespondowania z ludźmi z różnych stron świata. stanowi miejsce pracy i narzędzie do jej wykonywania, pełne innych narzędzi, które mogą ułatwić prac, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy.

Join me – dla każdego

https://www.join.me/

Join me to ciekawe i łatwe narzędzie, które ułatwia internetowe spotkania. Ze względu na popularność takich spotkań oraz ich wygodę, kiedy współpracownicy lub kontrahenci są w różnych miejscach, Join me jest idealnym rozwiązaniem. Pozwala na swobodne dzielenie się ekranem komputera, ułatwiając widoczność i patrzenie na rozmówce, jak również samo tworzenie wideokonferencji.

Łatwe dzielenie ekranu pozwala na tłumaczenie projektów powstałych w innych programach, jak również prezentację wykonanych aktualnie projektów. Wszystko wygodnie oraz darmowo, co jest korzystne dla szerokiego grona użytkowników. Jednak jeżeli sytuacja finansowa na to pozwala, warto wykupić abonament, żeby korzystać z opcji VIP.

 

Zendesk – dla obsługi sieci

https://www.zendesk.com/

Wiele branży przenosi się do sieci internetowej albo działa tylko w niej. Wymaga to ciągłego usprawniania działania obsługi internetowej klientów w sieci, na każdym poziomie. Odbieranie maili od kontrahentów, wysyłanie, kontakt przez . Stanowi to wiele elementów do opanowania, jednak narzędzie o nazwie Zendesk skutecznie w tym pomaga. Jest przystosowane do korzystania z niego w wielkich firmach, posiadających liczne filie, jak również niewielkie firmy, które chcą usprawnić obsługę klientów

Trello – do pracy

https://trello.com/

Jeżeli chce się mieć kontrolę nad wykonywanymi pracami i zleceniami (w przypadku pracy jako freelancer) dobrze jest zacząć korzystać z platformy Trello. Jest to narzędzie proste, obsługiwane intuicyjnie, które pozwala na utworzenie kilku związanych z wykonywanymi zadaniami, m.in. do zrobienia, w trakcie, zrobione, rozliczenia. Możliwe jest także wykonanie podlist dla każdego pracownika oraz kontrola rozliczania oraz przesyłanie materiałów szkoleniowych. Żeby aktualizować poszczególne karty nie trzeba wchodzić w ani poszukiwać odpowiednich elementów w opcjach, wystarczy przerzucić kartę na inną listę i gotowe

Fakturowania – dla firm

http://fakturownia.pl/

Jeżeli prowadzi się firmę i ma do czynienia z przyjmowaniem oraz wysyłaniem faktów, dobrze jest zainteresować się programem Fakturownia.pl. Pozwala on na przesyłanie faktur drogą elektroniczną. Jest to niezwykle praktyczne narzędzie, które pozwala na oszczędzenie czasu oraz pieniędzy – nie trzeba niczego wysyłać pocztą. Program daje pewność, że są wysyłane na czas i z pewnością docierają do adresata.

Do znajdujących się w programie faktur, wysłanych i dopiero w przygotowaniu ma się cały czas dostęp, jednocześnie posiadając pewność, że są całkowicie bezpiecznie przechowywane.  Program taki przeznaczony jest do firm małych i dużych, które chcą mieć porządek w księgowości i kontrolę nad dokumentami.

Sqwiggle – przydatne podglądanie

https://www.sqwiggle.com/

Sqwiggle to program, który może budzić nieco kontrowersji, ponieważ polega na wykonywaniu zdjęć kamerką internetową, co kilka minut. W życiu zawodowym jest to przydatne narzędzie, ponieważ pomaga w kontaktach między zespołami lub filmami firmy, zwłaszcza gdy pracują w innych budynkach. Dodatkowym atutem Sqwiggle jest możliwość nawiązania wideo rozmowy z innymi, poprzez jedno kliknięcie na zdjęcie – z wybranym członkiem drugiego zespołu lub ze wszystkimi. Zrobione zdjęcie pozwala również na ocenienie czy pora na kontakt jest korzystna, czy też może wszyscy są na zebraniu.

Zobacz także

dream_generator_2

Zobacz świat po LSD – Deep Dream Generator

FacebookTwitterGoogle+Pinterest Deep Dream to program stworzony przez Google służący do rozpoznawania obrazów. Dzięki temu algorytmowi …

Pin It on Pinterest

Share This

Udostępnij znajomym...

Jeśli ten artykuł Ci się spodobał to udostępnij go znajomym