Strona Główna » Artykuł sponsorowany » Ciepły napój w drodze…czyli jaki termos wybrać

Ciepły napój w drodze…czyli jaki termos wybrać

Już niedługo do naszych zapuka . Będzie to czas, kiedy z szaf wyciągniemy grube swetry, z domu nie wyjdziemy bez parasola oraz nie będziemy potrafili sobie wyobrazić wyjścia bez gorącego napoju. Rozgrzewająca czy będą wybawieniem w deszczowe, chłodne dni. Do ich przenoszenia najlepiej sprawdzi się . Który będzie idealny dla Ciebie?

Następne Wstecz
 
Następne Wstecz

Właściwości termosu

Niektóre z nich przeznaczone są jedynie do napojów ciepłych, ale są także termosy utrzymujące temperaturę ciepłych, jak i zimnych napojów. Te drugie najlepiej sprawdzą się latem, kiedy chłodny będzie prawdziwym rarytasem. Termos pozwalający utrzymać zarówno ciepłą, jak i zimną temperaturę napoju będzie najbardziej uniwersalny.

Wielkość termosu

Na rynku znajdziemy termosy o różnej pojemności. Jeśli wychodzimy z domu na krótko, sprawdzą się termosy mniejsze – maksymalnie do 750 ml. Jeśli jednak szykujemy się na cały dzień poza domem lub chcemy zabrać do pracy swoją ulubioną kawę i poczęstować nią innych, warto wybrać litrowy termos konferencyjny. Sprawdzi się on także w przypadku firmowych spotkań. Warto zainwestować w biurze w kilka termosów konferencyjnych, aby przy okazji długich spotkań goście mieli zawsze pod ręką gorącą kawę.

Kolor termosu

Mogłoby się wydawać, że kolor termosu jest mało istotny, jednak istnieją osoby, dla których jest to najważniejsza cecha. Termos do kawy powinien być nie tylko odporny na uszkodzenia, ale także powinien pasować do torebki, plecaka czy naszego charakteru. Warto wybrać termos do kawy, który najbardziej nam się podoba od kątem estetycznym. Koniec końców będzie on nam towarzyszył każdego dnia!

Termos dziecięcy

Warto posiadać także termos o mniejszej pojemności przeznaczony dla dziecka. Będzie on idealny na różnego rodzaju szkolne, rodzinne wyjazdy czy jako termos do szkoły. Dzieci spędzają wiele godzin poza domem, a herbata zabrana w termosie jest jedynym ciepłym napojem w tym czasie. Jeśli nie do końca jest przekonane do termosu, warto wybrać ten z kolorowymi rysunkami – dzięki temu będzie czuło, że to termos tylko dla niego.

Termosy są idealnym rozwiązaniem na chłodne dni. Rozgrzewająca kawa czy herbata to przyjemniejsza część chłodnego dnia. Wystarczy wybrać odpowiednią pojemność oraz kolor, a każdy dzień będzie udany. Bogaty wybór termosów znajdziesz w sklepie DUKA pod linkiem: https://dukapolska.com/akcesoria/do-kawy-i-herbaty/termosy.

Artykuł sponsorowany

Hej, mam coś dla Ciebie...

Zapisz się do newslettera i pobierz ZA DARMO poradnik

"10 porad kulinarnych, które warto znać"

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji

Sprawdź swoją skrzynkę e‑mail, w ciągu kilku minut dostaniesz od nas wiadomość

Zobacz także

Ludzkie oblicze ogrodu, czyli jak wpasować w niego namiot czy basen

Jeżeli ktoś myśli, że ogród powinien być miejscem wyłącznie dla roślin, a w minimalnym stopniu …

Hej, mam coś dla Ciebie...

Zapisz się do newslettera i pobierz ZA DARMO poradnik

"10 porad kulinarnych, które warto znać"

Sprawdź swoją skrzynkę e‑mail, w ciągu kilku minut dostaniesz od nas wiadomość