Facebook triki i sztuczki, o których nie miałeś pojęcia

Co zrobić kiedy Facebook nie chce wyświetlić obrazka z udostępnianego linku?

Udostępniając na swojej tablicy link Facebook tworzy miniaturkę ze zdjęciem, która ma zachęcić użytkowników do zapoznania się z udostępnianą treścią. Tak jest przynajmniej w praktyce. W rzeczywistości zdarza się, że żaden obrazek nie chce się wyświetlić. Z pomocą przychodzi narzędzie Facebook Debugger. Dzięki niemu do naszego postu zostanie „zaciągnięta” grafika.
jak umieścić link do artykułu na facebooku, jak oznaczyć osoby na facebooku, jak zapisać linki na facebooku, jak sprawdzić jak nasz profil widzą znajomi, facebook nie chce dodawać grafiki z linku


Na stronie pojawia się okienko, w które wklejamy nasz link, następnie klikamy przycisk „Debug” i „Fetch new scrape information”. Teraz z powodzeniem możemy udostępniać nasz link na Facebooku.
Mamy nadzieję, że informacje, które właśnie Wam przekazaliśmy przydadzą się i korzystanie z Facebooka będzie dzięki temu łatwiejsze.

Zobacz także

Pierwsza pomoc – aplikacje pomagające w ratowaniu

Pierwsza pomoc – aplikacje do telefonu Aplikacje internetowe to nie tylko gry i kalkulatory kalorii, to także aplikacje, które pozwalają ratować. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podziel się ze znajomymi