Strona Główna » Święta » Co wręczyć na dzień kobiet – 8 marca?

Co wręczyć na dzień kobiet – 8 marca?

8 marca, ósmy marca, dzień kobiet, co wręczyć na dzień kobiet, prezenty na dzień kobiet,
 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Pinterest
Co wręczyć na

Dzień Kobiet to dzień, w którym Panie są obdarowywane przez Panów różnymi prezentami. Najczęściej kupowane są na tę okazję tulipany, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy mamy, koleżanki z pracy czy też teściowej. Jednak dla żony czy narzeczonej mężczyźni zazwyczaj chcą kupić coś specjalnego – niż tylko sam kwiatek.

Jaki kupić na dzień kobiet?

Do wyboru mamy kilka propozycji i być może któraś z nich przypadnie Ci do gustu.

 1. Zaproś ukochaną na romantyczną kolację przy świecach. To sprawdzony sposób, żeby uszczęśliwić naszą kobietę.
 2. Najlepiej będzie, jeżeli przygotujesz kolację sam w domu. Podasz , ugotujesz coś dobrego,  zapalisz świece i będziecie mogli cały wieczór rozmawiać w miłej atmosferze.
 3. Jeżeli nie potrafisz gotować to możesz zawsze zamówić danie na wynos ze sprawdzonej restauracji i ładnie je podać w domu.
 4. Możesz także zabrać swoją ukochaną do kina, teatru lub filharmonii. Takie wyjście na pewno ją ucieszy.
 5. Zrób dla niej dzień wolny w dzień kobiet. Niech 8 marca nie ma żadnych obowiązków. Wyręczaj ją z wszystkiego, co zawsze sama robiła. Zatem posprzątaj, ugotuj obiad, wyprowadź psa na spacer itd. Na pewno będzie zadowolona, jak będziesz we wszystkim usługiwał tego dnia.
 6. Jeżeli żadna z tych propozycji nie przypadnie Ci do gustu to możesz kupić swojej ukochanej kobiecie bieliznę. Jeśli znasz rozmiary swojej partnerki to wystarczy udać się do odpowiedniego sklepu i wskazać odpowiedni model, jaki się nam podoba. Pamiętaj jednak, że to bielizna dla niej a nie dla Ciebie, więc staraj się żeby nie była zbyt skąpa i pasowała do jej gustu.
 7. Coraz częściej modne stają się bony do wykorzystania w SPA. Dobry wykonany przez profesjonalistę na pewno dobrze wpłynie na nastrój naszej partnerki.

Powodzenia

Zobacz także

Zabawy na Haloween

Zabawy na halloweenową imprezę

FacebookTwitterGoogle+Pinterest Halloween jest coraz popularniejsze, zwłaszcza wśród najmłodszych. To zachęca nie tylko do ozdabiania dyni …

Pin It on Pinterest

Share This

Udostępnij znajomym...

Jeśli ten artykuł Ci się spodobał to udostępnij go znajomym